درباره ما

ما کی هستیم؟

جناب آقای مهندس ادیب منش به‌عنوان یکی از پایه‌گذاران گروه آموزشی ادیب پژوهان، فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۹۲ تاکنون آغاز کرده و مهندسین بی‌شماری را در رشته طراحی معماری آموزش داده‌اند، ایشان به‌عنوان مدرس و کارآفرین برتر دارای افتخارات بزرگی هستند.

شکل‌گیری گروه آموزشی و مهندسی ادیب پژوهان، از سال ۹۸ و باهدف گسترش شیوه درست آموزش و به‌کارگیری اساتید خبره در این زمینه تأسیس گردید و امروز در کنار شماست تا بتوانید در آزمون حضوری موفق داشته باشید.

ادیب پژوهان سعی دارد تا با به‌کارگیری اساتید مجرب و آموزش حرفه‌ای در حوزه آزمون‌های نظام‌مهندسی ساختمان، شرایط را باهدف بهبود و پیشرفت سطح دانش کاربردی آن را برای مهندسین عزیز ارتقا بخشد. با ما همراه شوید و امیدوار باشید که تمام زحمات و دشواری‌ها در زمینه این آزمون‌ها مرتفع خواهد شد.

ماموریت ما

ادیب پژوهان یک گروه پرانرژی و باتجربه، به شما این نوید را می‌دهد که در کنار شماست و شیوه آموزش و یادگیری را کاملاً متناسب با شما تطبیق خواهد داد. ادیب پژوهان بستری هموار از اطلاعات و مطالعات را در خود دارد که به‌صورت مداوم در حال به‌روزرسانی و ارتقاست. شناخت و بررسی موانع و عوامل دخیل در کسب نمره قبولی در آزمون مانند حجم بالای اطلاعات، استرس و محدودیت زمان ازجمله مواردی است که نحوه صحیح مدیریت آن در دوره‌های ما به شما آموزش داده خواهد شد.

شاید برای شما سخت باشد که با توجه به درگیری کاری و یا تحصیلی نتوانید در کلاس‌های حضوری ما شرکت کنید، این محدودیت عاملی شد که ما تدابیری را برای مرتفع کردن این مشکل انجام دهیم، برگزاری کلاس‌های آنلاین و جلسات به‌صورت زنده نشان از توجه ما و نیازسنجی شماست. ارائه پکیج آموزشی، کارگاه آموزشی، سمینار و دیگر خدماتی که ادیب پژوهان ارائه می‌دهد می‌تواند ضامن موفقیت شما در آزمون باشد.

تیم ما

یوسف ادیب منش
مهندس یوسف ادیب منش مدیر تیم و مدرس دوره‌های معماری
فرحناز گنجواری
مهندس فرحناز گنجواری مدرس دوره‌های معماری
یاسر یوسفی
مهندس یاسر یوسفی مدرس دوره‌های معماری
آیا شما هم می خواهید جزئی از یک تیم پیشرو و صمیمی باشید؟ همین حالا رزومه خود را برای ما ارسال کنید.
Edit
Edit